×

Henkilökunta

Hanna Tapio

Ohjelmavastaava taide, design, kirjallisuus

Tfn +46-8-545 212 03, +46-73-617 12 03
hanna.tapio@finlandsinstitutet.se

Milka Jafri

Ohjelmavastaava elokuva, musiikki

Tfn +46-8-545 212 15 , +46-76-251 20 30
milka.jafri@finlandsinstitutet.se

Karin Karlsson

Ohjelma-koordinaattori (elokuva, viestintä, lastenkirjallisuusnäyttely)

Tfn 08-545 212 19
karin.karlsson@finlandsinstitutet.se

Karin Zilliacus

Ohjelmavastaava yhteiskunta

Tfn
karin.zilliacus@finlandsinstitutet.se

Linda Granback

Projektityöntekijä

Tfn +46-70-728 97 32
linda.granback@finlandsinstitutet.se

Eija-Liisa Knuutinen

Kirjastovirkailija

Tfn +46-8-545 212 07
eija-liisa.knuutinen@finlandsinstitutet.se

Päivi Vesanto

Kirjastoassistentti

Tfn +46-70-728 91 44
paivi.vesanto@finlandsinstitutet.se

Jasmine Silius

Harjoittelija

Tfn 076-948 00 09
konst@finlandsinstitutet.se